O firmě

Zaměření společnosti

Naše společnost byla založena v roce 2003. Od doby vzniku se zabýváme montáží, opravami a rekonstrukcí všech typů anténních rozvodů. Jedná se zejména o montáž, rekonstrukci a údržbu společných TV antén pro bytové domy i komerční objekty, montáž všech druhů satelitních antén a satelitních rozvodů, výstavbu individuálních antén a anténních rozvodů v rodinných domech a bytech.

Firma je již několik let držitelem certefikátu ,,SPOLEHLIVÁ  FIRMA" udělovaného informačním portálem ,,živé firmy.cz".

Více informací naleznete v sekci Montáže antén >>>


Instalace TV okruhů a kamerových systémů

Dále provádíme montáže a instalaci vnitřních TV okruhů a to i dočasného charakteru jako jsou různé sportovní a kulturní akce.
Zabýváme se i montáží a instalací kamerových a monitorovacích systémů včetně technického řešení uchovávání záznamu.


Filozofií naší firmy je komplexní řešení! Proto jsou náplní naší činnosti veškeré služby související s příjmem TV signálu.


Opravy elektroniky

V neposlední řadě provádíme veškeré opravy TVvideovideokamerset-top-boxůsatelitních příjimačů dálkových ovladačů, audiosystémů, zesilovačů a obdobných elektronických zařízení, včetně některých druhů kuchyňských a domácích spotřebičů.


Pokud před vámi vyvstane problém s řešením příjmu kvalitního TV signálu, obraťte se na nás. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru a řada úspěšně realizovaných projektů jsou zárukou kvalitně odvedené práce.


Máte zájem o naše služby?
Volejte 725 759 712 nebo 603 455 818